شما می‌توانید در زمینه های زیر با ما همکاری داشته باشید.

آکورد، نت و تبلچر، بکینگ ترک و آموزش

شروع همکاری

آکورد: آکوردهایی که شما تهیه می کنید، بعد از تایید در نرم افزار منتشر می‌شود و بابت تهیه آکورد ها هزینه ای به شما پرداخت نمی شود. بعد از انتشار آکوردها صفحه ای در نرم افزار برای شما ایجاد می‌شود که کاربران می‌توانند همه پستهای شما را مشاهده کنند، به پستهای شما امتیاز دهند و بیوگرافی، آدرس سایت و اینستاگرام شما را مشاهده کنند و از طریق نرم افزار وارد صفحه اینستاگرام و یا سایت شما شوند.

نت و تبلچر: نت و تبلچر ها باید به صورت کامل (قسمت سولو و قسمت وکال) نوشته شوند و لیست نت هایی که باید توسط شما نوشته شود را به شما خواهیم داد. در صورتی که همکاری ما با شما شکل بگیرد شما باید ماهیانه حداقل 5 نت و تبلچر در سایت قرار دهید. آکوردها به صورت رایگان منتشر می‌شوند و هزینه تبلچرها به دو صورت قابل پرداخت است:

الف : گیتار1 نت و تبلچر را به صورت کامل از شما می‌خرد و امتیاز نت و تبلچر به گیتار1 واگذار می‌شود. در این حالت به ازای هر نت و تبلچر، مبلغی بین 15 الی 40 هزار تومان به نویسنده نت پرداخت می‌شود

ب : گیتار 1 شما را در فروش نت و تبلچر سهیم می‌کند. از فروش هر نت 40 درصد به شما (به عنوان نویسنده)، 40 درصد به تیم نظارت بر روی پست ها و گیتار1، 20 درصد هم به نگهداری سایت، بازاریابی و تبلیغات اختصاص دارد.

توجه داشته باشید که اگر قصد همکاری از نوع ب را دارید، به ازای هر 5 نت حتما باید 2 نت را به صورت رایگان در نرم افزار منتشر کنید.

بکینگ ترک: در این نوع همکاری شما باید ماهیانه حداقل 3 بک‌ترک تنظیم کنید و بسته به کیفیت بکینگ ترک تولیدی، هزینه بکینگ ترک به دو صورت قابل پرداخت است:

الف : گیتار1 بکینگ ترک را به صورت کامل از شما می‌خرد و امتیاز بکینگ ترک به گیتار1 واگذار می‌شود. در این حالت به ازای هر بک ترک بین 20 هزارتومان تا 40 هزارتومان به تنظیم کننده بک‌ترک پرداخت می‌شود

ب : گیتار 1 شما را در فروش بکینگ ترک سهیم می‌کند. از فروش هر بکینگ ترک 40 درصد به شما (به عنوان تنظیم کننده)، 40 درصد به تیم نظارت بر روی پست ها و گیتار1، 20 درصد هم به نگهداری سایت، بازاریابی و تبلیغات اختصاص دارد.

آموزش برای همکاری در بخش آموزش، همکاری به صورت درصدی در نظر گرفته شده است . از فروش هر آموزش 40 درصد به مدرس و مابقی سهم تیم گیتار1 است که در آن هزینه نویسنده تبلچر، هزینه تدوین و ادیت ویدیو، نگهداری سایت، بازاریابی و تبلیغات در نظر گرفته شده است.

برای شروع همکاری نیاز است که ابتدا به تلگرام گیتار1 پیام دهید. ما برای شما یک یا چند آهنگ ارسال می‌کنیم و شما باید نت و تبلچر آن را در قالب فایل گیتار پرو7 برای ما ارسال کنید. همکاران ما در واحد تولید محتوا، نت و تبلچرها را بررسی می‌کنند و در صورت تایید برای شروع همکاری با شما تماس میگیرند